magnus pro matte

Magnus Pro Matte

Saténovo matný COOL povrch Magnus Pro MATTE chráni jemnú štruktúru a textúru laku. Vďaka svojej hrúbke, ktorá je o 400% hrubšia ako pôvodná vrstva laku, poskytuje Magnus Pro MATTE o 400% viac ochrany viac ochrany pred odstreľujúcimi kamienkami, škrabancami či iným mechanickým poškodením a tým zaručí dokonalú ochranu Vašej investície do vozidla.

Z leskléhomatný!

Magnus Pro MATTE sa tiež môže využiť na zmenu lesklého laku na matný. Je to ideálny a plne zvratný spôsob, ako dodať laku vášho vozidla elegantný saténový povrch a úplne prevrátiť jeho pôvodný vzhľad.

Ochrana
Hrúbka
Regenerácia
Lesk
Čirosť
Hydrofóbnosť
magnus pro polozka grafu
Magnus Pro
Preslávený svojim povrchom, matným vzhľadom a pieskovo hrubou štruktúrou. V súčasnosti sú v automobilovom odvetví matné laky stále viac žiadané a trendy. S Magnus Pro Matte docielite vzhľad matného Cool povrchu pri zachovaní pôvodnej farby laku.
znacka x polozka grafu
Značka X
Väčšina konkurenčných značiek vplyvom rýchlej a neprofesionálnej aplikácie často zanecháva lak vozidla nedokonale matný s mnohými povrchovými nedokonalosťami.

Takmerbez starostlivosti

PPF fólia Magnus Pro nepotrebuje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Stačí vozidlo umývať PH neutrálnym šampónom každý druhý týždeň. Pre stálu dokonalosť a ľahšiu údržbu odporúčame 1x/rok refresh a dekontamináciu u aplikátora čím sa znova omladí a oživí FCI fólie.

Extrémneodolnosť

High-tech polymérová štruktúra ochrannej fólie Magnus Pro ju robí extrémne odolnou a zároveň aj vysoko flexibilnou. Vďaka týmto vlastnostiam naša ochranná fólia dokonale priľne k laku vozidla a utesní ho, čím ho účinne chráni pred všetkými nečistotami. Samoopravná (regeneračná) vrstva sa postará o drobné škrabance a vaše vozidlo bude vyzerať lepšie ako nové.

vrstvy ochrannej folie magnus pro matte

FAQ Často kladené otázky

Magnus Pro nepotrebuje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Stačí vozidlo umývať PH neutrálnym šampónom každý druhý týždeň. Odporúčame raz za rok odborne dekontaminovať – obnova FCI.
Fólia pri správnom udržiavaní má záruku až 10 rokov (nie je potrebné ju z vozidla demontovať).
Samozrejme! Ochranná fólia má ako jediná hrúbku až 215 mikrónov, čo je približne 400% viac ako je hrúbka laku Vášho vozidla.
Rozdiel je veľký. Keramická ochrana môže dosahovať hrúbku okolo 5 až 10 mikrónov a má iba ceruzkovú tvrdosť. Na rozdiel od keramickej ochrany má ochranná fólia Magnus Pro hrúbku až 215 mikrónov, gumový a pružný povrch odolný voči kamienkom, škrabancom, chemikáliám a dokonca aj poškriabaniu kovovým predmetom. Pokiaľ Vás niekto presviedča, že keramická ochrana je odolná hoci len proti drobným kamienkom či škrabancom, neverte mu! Požadujte názornú ukážku.
Je to vlastnosť fólie, ktorá sa pri drobnom poškriabaní dokáže opraviť (regenerovať) do pôvodného stavu tak, že poškodenie na fólii nie je vidieť a lak vášho auta je stále krásne lesklý. Pri vytvorení "slniečok" tvoriacich sa napríklad pri nesprávnom umývaní stačí auto nechať stáť na slnku a materiál sa sám zaleje a opraví.
V žiadnom prípade! Ochranná fólia Magnus Pro má vysoký a krásne číry lesk. V niektorých prípadoch sme spozorovali krajší lesk na fólii ako na pôvodnom laku vozidla.
Samozrejme! Aj na matné továrenské laky máme ochrannú fóliu Magnus Pro MATTE, ktorej povrch je matný a preto ponechá vzhľad Vášho vozidla v stave ako keď bolo nové.
Kvalitná ochranná fólia má dokonalý lesk, nežltne, jej textúra nie je viditeľná, má samoopravnú (regeneračnú) schopnosť, dlhú životnosť, je odolná voči poškodeniu, má hydrofóbny povrch a keramickú ochranu, ktorú nie je potrebné nanášať dodatočne. Časti ochrannej fólie sú presne vyrezané pomocou plotra. Takto vyrezané časti aplikujú profesionálni a školení pracovníci bez rezania fólie priamo na karosérii vozidla.