Ochranná fólie magnus pro

Ochranná fólia Magnus Pro

Všetky vozidlá sú vystavené rôznym druhom poškodenia laku ako napr. hlbokým alebo jemným škrabancom, vyblednutiu farby, kontaminácii kyselinami alebo škvrnám od vodného kameňa, ktoré ľahko poškodia lak vozidla a zvyšujú riziko zničenia hlavnej povrchovej vrstvy. Ochranná PPF fólia Magnus Pro dokáže pred týmito poškodeniami lak ochrániť a zároveň zachová pôvodný estetický vzhľad, ktorému navyše dodá výnimočný jas a lesk. Vaše vozidlo tak môže vyzerať ako nové po celú dobu.

magnus pro ochranne folie

Verziaochrannej fólie

Magnus Pro ponúka dve verzie ochrany laku Vášho vozidla a to podľa jeho typu. Pri oboch verziách ochrannej fólie je samozrejmosťou ochrana, samozacelenie (regenerácia) drobných škrabancov, keramická ochrana, extrémna hrúbka, pri lesklej verzii excelentný lesk a pri oboch verziách vysoká priezračnosť.

magnus pro optimum

Najlepšia všestranná ochrana

Naša produktová rada Magnus Pro Optimum poskytuje najlepšiu všestrannú ochranu laku pred mechanickým poškodením a nepriaznivými vplyvmi počasia.

Chcem zistiť viac
magnus pro matte

Z lesklého saténovo matný

Magnus Pro MATTE premení lesklý lak vášho auta na elegantný saténový povrch. Ideálny a plne zvratný spôsob, ako úplne zmeniť vzhľad vášho auta.

Chcem zistiť viac

Možnostiochrany laku

Vyberte si najvhodnejší typ ochrany pre vaše vozidlo.

Kompletná ochrana vozidla je MAXIMUM čo môžete urobiť pre zachovanie jeho hodnoty. Vozidlo sa celé oblepí ochrannou fóliou MAGNUS PRO na ochranu trvajúcu viac ako 10 rokov. V ponuke máme aj balíky, ktoré chránia kompletnú prednú časť vozidla, alebo balík ochrany iba pre nárazník a svetlomety.

Preferovanémajiteľmi

FAQ Často kladené otázky

Magnus Pro nepotrebuje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Stačí vozidlo umývať PH neutrálnym šampónom každý druhý týždeň. Odporúčame raz za rok odborne dekontaminovať – obnova FCI.
Fólia pri správnom udržiavaní má záruku až 10 rokov (nie je potrebné ju z vozidla demontovať).
Samozrejme! Ochranná fólia má ako jediná hrúbku až 215 mikrónov, čo je približne 400% viac ako je hrúbka laku Vášho vozidla.
Rozdiel je veľký. Keramická ochrana môže dosahovať hrúbku okolo 5 až 10 mikrónov a má iba ceruzkovú tvrdosť. Na rozdiel od keramickej ochrany má ochranná fólia Magnus Pro hrúbku až 215 mikrónov, gumový a pružný povrch odolný voči kamienkom, škrabancom, chemikáliám a dokonca aj poškriabaniu kovovým predmetom. Pokiaľ Vás niekto presviedča, že keramická ochrana je odolná hoci len proti drobným kamienkom či škrabancom, neverte mu! Požadujte názornú ukážku.
Je to vlastnosť fólie, ktorá sa pri drobnom poškriabaní dokáže opraviť (regenerovať) do pôvodného stavu tak, že poškodenie na fólii nie je vidieť a lak vášho auta je stále krásne lesklý. Pri vytvorení "slniečok" tvoriacich sa napríklad pri nesprávnom umývaní stačí auto nechať stáť na slnku a materiál sa sám zaleje a opraví.
V žiadnom prípade! Ochranná fólia Magnus Pro má vysoký a krásne číry lesk. V niektorých prípadoch sme spozorovali krajší lesk na fólii ako na pôvodnom laku vozidla.
Samozrejme! Aj na matné továrenské laky máme ochrannú fóliu Magnus Pro MATTE, ktorej povrch je matný a preto ponechá vzhľad Vášho vozidla v stave ako keď bolo nové.
Kvalitná ochranná fólia má dokonalý lesk, nežltne, jej textúra nie je viditeľná, má samoopravnú (regeneračnú) schopnosť, dlhú životnosť, je odolná voči poškodeniu, má hydrofóbny povrch a keramickú ochranu, ktorú nie je potrebné nanášať dodatočne. Časti ochrannej fólie sú presne vyrezané pomocou plotra. Takto vyrezané časti aplikujú profesionálni a školení pracovníci bez rezania fólie priamo na karosérii vozidla.